Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Władysławowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Władysławowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym Władysławowie z pewnością potrzebujesz pomocnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:27:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:09

W naszym obiekcie korzystamy z tego programu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, np. komunikator, którego nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się bardzo szybko, więc wszystko odbywa się błyskawicznie i bez zarzutu.

Bałtyk Resort
30.11.2015 14:17

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Po przetestowaniu go jakiś czas, jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na razie jeden z najbardziej funkcjonalnych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma sporo ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz